چگونه داشبورد یادگیری آنلاین پیشرفت معلم و دانش آموز را پیگیری و متحول می کند

چگونه داشبورد یادگیری آنلاین پیشرفت معلم و دانش آموز را پیگیری و متحول می کند

اکنون می توانید با داشبورد یادگیری آنلاین موفقیت معلم و شاگرد را بیشتر کنید.

در این مطلب می خوانید:

چگونه تکنولوژی به یادگیری آنلاین بهتر، کمک می کند؟

وفور سیستمهای مدیریت یادگیری، ( ال ام اس ) نشانه ای از پیشرفت فناوری در چند سال گذشته است. و نشانه ای از شوق مداوم و روحیه نوآورانۀ معلمانی است، که میل به همکاری دارند.
ال ام اس ها مدیریت یادگیری را از طریق اتوماسیون متمرکز، مستندسازی، پیگیری، گزارشات و تحویل، آسانتر می کنند. علاوه بر این، نرم افزار یادگیری مجازی، آموزش آنلاین موثر را تسهیل کرده و باعث مشارکت بهتر معلم و شاگرد می شود. و ابزارهای مدیریتی ارائه می کند شامل:
اشتراک صفحه، تخته سفید چندکاربری، اشتراک یادداشت و فایل، گزینه های چت و پیام رسانی، اتاق استراحت، نظرسنجی و اسلایدهای هوشمند، ضبط، کنترل دسترسی میکروفن و وبکم است، و همواره بیگ بلو باتن در حال تلاش برای بهبود عملکرد، و افزایش این امکانات است.

راه حل بیگ بلو باتن چیست؟

نرم افزار آموزش آنلاین بیگ بلو باتن به گونه ای طراحی شده است. که بتواند در ال ام اسِ شما تعبیه شود، و جعبه ابزار کاملی را ارائه کند. امکانات ما تعامل و یادگیری موثر را بدین شکل بیشتر می کند، که به شاگردان کمک می کند، که به یاد بسپارند، بفهمند، استفاده کنند، تحلیل و ارزیابی کنند و بیافرینند.
در حالی که دسترسی و استفاده از این امکانات در حین آموزش آسان است، به یادآوری، ارزیابی، رسیدگی و بررسی مشارکت دانش آموز یک مقدار پیچیده تر است. چرا این ارزیابی مهم است؟ در یادگیری دیجیتال، مثل یادگیری کلاس سنتی، موفقیت دانش آموز هدف مهمی است.


خوشبختانه، گزارشات نتایج یادگیری نشان می دهند، که ارزیابی سریع میزان موفقیت را به اندازه زیادی افزایش می دهد. ارزیابیهای سریع درون درسی شامل پیمایشات پایان کلاسی، نظرسنجی و کوییزهایی است، که همه اثبات شده اند نتایج و موفقیت دانش آموز را افزایش می دهند.


با این حال، آیا می دانستید، که حتی یک روشی وجود دارد، که معیارهای درون درسی مهم را به شکل زنده پایش می کند؟

دسترسی سریع به وضعیت دانش آموز، نتایج و آمار در طول کلاس، می‌تواند زمان مداخله معلم، توانایی استفاده از این داده‌های ارزشمند، برای حمایت از فراگیران، از طریق مشارکت معنادارتر والدین و دسترسی مدیر به ارزیابی، عملکرد دقیق‌تر را افزایش دهد.از این رو، دسترسی به یک نمای کلی در درس از وضعیت و پیشرفت دانش آموز ضروری است.
اینجا است، که داشبورد یادگیری آنلاین ما وارد عمل می شود.

چرا یک داشبورد یادگیری آنلاین؟

یک داشبورد یادگیری آنلاین مراقبت سریع، توصیف فعالیتهای یادگیری هماهنگ و داخل کلاس را ممکن می سازد. تا به مربیها اطلاع رسانی کرده و معلومات ارزشمندی اضافه کند، و هدفگذاری و پیگیری پیشرفت را تسهیل کند.

چرا داشبورد یادگیری ما؟

ما این ویژگی تحلیل کننده جدید را به دلیل خوبی کمک خلبان معلم می نامیم. با اطلاعات معتبر، قابل اعتماد و دقیقی که از کلاس به دست می آورید، می توانید تصمیماتی کارآمد بگیرید، که از مشارکت خود دانش آموزان به دست آمده است. با معیارهای سریع مربوط به کلاس مشخص کنید چه کسی بیشتر حضور دارد، فعال است و بهتر یاد میگیرد و این معیارها عبارتند از:

  • هر دانش آموز چه زمان به کلاس پیوست؟
  • حضور آنها چه مدت طول کشید، آیا هنوز آنلاین هستند؟
  • چه کسی بیشتر تعامل می کند و صحبت می کند و برای چه مدت؟
  • چه کسی وبکم خود را به اشتراک می گذارد و برای چه مدت؟
  • چه کسی پیام می دهد، با شکلک و بالا بردن دست پاسخ می دهد؟
  • جوابهای نظرسنجی دانش آموز چیست؟

مدیران می توانند. از این ویژگی بررسی مفصل استفاده کنند، تا نظارت کنند، که چه کسی غایب است، چه کسی نیازمند تشویق است. و باید او را بیشتر به تعامل ترغیب کرد، و چه کسی از توجه بیشتر و پایش محتوا می تواند، استفاده کند. سپس، فوراً از طریق داشبورد، زنده ما که دائماً به‌روزرسانی می‌شود، به هرگونه نگرانی در مورد، تعامل یا درک رسیدگی کنید.

لذا، چه دلیلی وجود دارد که از داشبورد، یادگیری ما استقبال نکنید؟ آن خیلی راحت است.

وقتی به عنوان ارائه دهنده وارد بیگ بلو باتن خود شدید، می توانید با انتخاب آن زیر آیکون ابزارها به داشبورد یادگیری دسترسی پیدا کنید. ناوبری کاربر پسند، ما به شما امکان می دهد. بین نماها سوئیچ کنید، اندازه گیری سریع عملکرد و اقدامات مناسب و موثر را تسهیل می کند.

همین امروز از داشبورد، یادگیری مجازی بیگ بلو باتن استفاده کنید

تأثیر خود را بهینه کنید. و دانش آموزان خود را با این ابزار نظارتی زنده و پویا مجهز کنید. این  ابزار بر اساس اسم، وضعیت، آمار و امتیاز، فعالیت کلی را بر اساس صحبت کردن، پیام رسانی، استفاده از ایموجی، بالا بردن دست، و داده های نظرسنجی برای هر دانش آموز توصیف می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *