بیگ بلو باتن باعث می شود یادگیری ترکیبی به موفقیت برسد

بیگ بلو باتن باعث می شود یادگیری ترکیبی به موفقیت برسد

به عنوان یک معلم اگر بخواهید از همۀ امکانات یادگیری ترکیبی برای شاگردان خود بهره ببرید، پس باید از بهترین نرم افزار کنفرانسی وب استفاده کنید تا به موفقیت برسید. با بیگ بلو باتن شما به جای درستی مراجعه کرده اید. نرم افزار ما به طور خاصی با هدف آموزش و تدریس طراحی شده و از شما کاملاً حمایت می کند.

در این مطلب می خوانید:

عبارت «یادگیری ترکیبی» برای همه یک معنای یکسان ندارد

می دانیم که عبارت «یادگیری ترکیبی» توسط هرکس به نحوی متفاوت استفاده می شود. در حقیقت، ما از همۀ پیشرفتهای جدید استفاده می کنیم تا بهترین روش تدریس را به شاگردان ارائه دهیم. سیستم ما جوابی بدیع است و میخواهیم همیشه تازه و بدیع باقی بماند.

آنچه یک معلم «یادگیری ترکیبی» می نامد برای معلمی دیگر «یادگیری مختلط» است. معلی دیگر آن را «تدریس با حالتهای مختلف» می نامد یا هر چیز دیگری. عبارتهای مختلفی در زبانها می چرخد، و هیچ کسی تعریفی مشخص از آن ندارد. هر روش آموزشی ای را استفاده می کنید تا تدریس آفلاین و آنلاین را با هم ترکیب کنید ، مطمئن باشید که ابزار کنفرانس ویدیویی مناسب را در بیگ بلو باتن خواهید یافت.

بیگ بلو باتن بسیار متنوع است

از آنجا که بیگ بلو باتن منبع باز است، دائماً بر اساس احتیاجات مربیان در سرتاسر جهان در حال تحول است. به لطف راهنمای گام به گام ما، بیگ بلو باتن به راحتی راه اندازی می شود. قسمت کمک بیگ بلو باتن بسیار وسیع است. اگر مدرسه شما از LMS مثل مودل، کانواس یا چامیلو (Chamilo) استفاده می کند، می توانیم از ادغام LMS به بستۀ شما استفاده کنیم تا به شما کمک کنیم.

آیا کلاس مهد کودک کوچکی دارید یا می خواهید استاد گروهی از 100 دانشجوی دانشگاه شوید؟ هر دو مورد با بیگ بلو باتن ممکن است. حتی اگر عمدتاً تدریس خصوصی میکنید. با بیگ بلو باتن کار آسان می شود. حتی چند معلم می توانند همزمان روی بیگ بلو باتن تدریس کنند. آیا محصلان شما خارج از کشور هستند؟ سرورهای ما می توانند 24 ساعته و هفت روز هفته فعال باشند. لازم نیست که نگران تأخیر برای انتقال باشید. تأخیرات برای پیامهای از راه دور ناچیز است.

ویژگیهای قدرتمند جهت حمایت کامل شما در یادگیری ترکیبی

هر کاری که در کلاس سنتی بتوان انجام داد با بیگ بلو باتن هم ممکن است. یا می توان گفت، که هیچ کلاس سنتی ای نیست که نتوان آن را با یادگیری انلاین ترکیب کرد. همه چیزی که نیاز دارید یک رایانه با خط اینترنت مداوم است. هر جا که می خواهید می توانید باشید، در کلاس، در اتاق جلسه یا در خانه. همچنین در مورد محل محصلان خود نیز مختار هستید. با بیگ بلو باتن، همه شما در یک مکان و در یک زمان خواهید بود. اما حتی این هم یک الزام نیست زیرا می توانید کلاس را ضبط کرده و آن را بعداً پخش کنید. تازه، می دانستید که محصلان شما می توانند با گوشی اندروید و آی او اس خود یا تبلتشان وارد شوند؟ یک رایانه روی میزی یا قابل حمل، ضرورت قطعی نیست.

خصوصیت جالب میان معلمانی که با بیگ بلو باتن درس ترکیبی ارائه می دهند توانایی وارد کردن URL صوت و ویدیو است تا آنها را در اتاق اصلی ارائه دهند. سیستمهای ما به خوبی با یوتیوب، ویمیو، و کانواس استودیو کار می کند.

به عنوان تعدیل کنندۀ کلاس آنلاین، می خواهید دکمه ها را کنترل کنید. وقتی مخاطبان باید ساکت باشند، با چند کلیک می توانید این کار را تضمین کنید. گزینه ها باصدا، بی صدا، چت خصوصی و عمومی، گزینه های بسته به شما انعطافی می دهد تا همه چیز را کنترل کنید. در نهایت، یک تخته سفید است که چند کاربر می توانند با آن کار کنند.

چیزهایی که به نظرتان برای سیستم یادگیری ترکیبی ضروری است را بنویسید و با ما تماس بگیرید. ما به شما دسترسی ای به ابزار کلاس برخط بیگ بلو باتن ارائه می دهیم و و به شما کمک می کنیم که آن را برای کلاستان آماده سازید. کاربران ما خوشحالند که خیلی زود در بیگ بلو باتن خبرگی پیدا کردند. برخلاف ابزارهای دیگر کنفرانس وب، بیگ بلو باتن همان کاری را می کند که شما می خواهید، و نه برعکس. شما در کلاسهایتان بدون نگرانی در مورد فناوری تدریس می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *